dzień informacji pozytywnej

Dzień Informacji Pozytywnej – Pozytywne Incjatywy

Od wielu lat Rejestr Dłużników ERIF i cała Grupa Kapitałowa KRUK mocno angażują się w edukację finansową społeczeństwa i propagowanie idei rozsądnego zarządzania swoim budżetem. A inicjatywy takie, jak Dzień Informacji Pozytywnej, czy Bieg Firmowy wspierają tę misję. Co to za wydarzenia?


Dzień Informacji Pozytywnej

Nie wszyscy wiedzą, że informacja pozytywna w biurze informacji gospodarczej, np. takim jak Rejestr Dłużników ERIF, bardzo korzystnie wpływa na historię płatniczą. Jest ona szczególnie przydatna, gdy staramy się np. o kredyt czy zakup produktu na raty. Dzień Informacji Pozytywnej ma podkreślać wagę takich wpisów. Wydarzenie odbędzie się 21 maja i będzie miało zasięg ogólnopolski.

Inicjatorem Dnia Informacji Pozytywnej jest Rejestr Dłużników ERIF, który nie tylko 21 maja propaguje ideę budowania pozytywnej historii płatniczej. Robi to cały rok za pośrednictwem serwisu infoPozytywni.pl.
Święto zainicjowane przez Rejestr to także świetna okazja do zabawy i zdobycia cennych nagród. 24 kwietnia ruszył ogólnopolski konkurs na najbardziej pozytywne selfie. Zwycięzca otrzyma rower o wartości 1000 zł. Na 20 innych osób, biorących udział w konkursie, czekają pozytywne koszulki.


Bieg Firmowy

Na kilka dni przed Dniem Informacji Pozytywnej we Wrocławiu odbędzie się równie ważne wydarzenie. 16 maja ponad 3000 osób weźmie udział w Biegu Firmowym, zorganizowanym przez Fundację Everest. Grupa KRUK została jego Złotym Sponsorem. Jest to jednocześnie kolejna akcja społeczna, w którą zaangażował się KRUK, a także Rejestr Dłużników ERIF.

Misją Biegu Firmowego jest propagowanie aktywnego stylu życia i pracy zespołowej. We wrocławskiej edycji wydarzenia wezmą udział przedstawiciele małych i większych przedsiębiorstw z Dolnego Śląska. Oprócz zdrowej rywalizacji celem Biegu jest przede wszystkim pomoc i uzbieranie środków na leczenie oraz rehabilitację chorych i niepełnosprawnych dzieci.

Ponadto podczas Biegu Firmowego będzie można wziąć udział w lokalnym konkursie „Uśmiech proszę!” Konkurs ten organizowany przez Rejestr Dłużników ERIF jest zapowiedzią Dnia Informacji Pozytywnej. Zadanie konkursowe będzie polegało na zrobieniu sobie pozytywnego zdjęcia w udostępnionej fotobudce. Do wygrania jest torba sportowa z zestawem sportowych akcesoriów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 maja na fanpage’u „Żyję pozytywnie”, poświęconym różnego rodzaju informacjom pozytywnym.

Reklamy

2 comments

  1. Bardzo podoba mi się podejście Kruka to tematów windykacji, oszczędzania i edukacja społeczeństwa w tym zakresie. Poprzez prowadzone kampanie, czy tego typu wydarzenia, jak bieg, ludzie zmieniają swoje podejście do zadłużenia, przestają się ukrywać, bo są świadomi tego, w jaki sposób można wpływać na życie , po spłacie długu. Mam nadzieje, że kampania obejmie niebawem cały kraj, by w każdym miejscu można było współuczestniczyć w takich akcjach, przez każdego zainteresowanego tematem.

    Polubienie

  2. To prawda. Mylę, że wiedza społeczeństwa o metodach windykacji i kampanie informacyjne na te tematy pozwolą wielu osobom wyjść na prostą, bo jak się okazuje to nie takie trudne, jak wielu z nas się wydaje. Wystarczy chcieć.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s